1. REZERVUJTE PARKOVIŠTĚ U LETIŠTĚ JEDNODUŠE

    Areál parkoviště u letiště je v provozu NONSTOP Pro garanci volného místa rezervujte parkování  předem přes náš objednávkový systém. Uděláme pro Vás vše, co bude v našich silách. Operátor na telefonu Vás rád k areálu parkoviště navede. Příjezdová cesta je označená, abyste měli jistotu, že jste dojeli na správné parkoviště.

  2. POSTARÁME SE O VÁS I O AUTO

    Budeme Vás čekat v areálu parkoviště v domluvený termín. Abyste neměli o vaše vozidlo obavy vystavíme Vám potvrzení, že jste nám Vaše vozidlo svěřili. Náš kurýr Vás po zaparkování odveze k potřebnému terminálu. Transfer na letiště i zpět poskytujeme k parkování zdarma. Těšte se nejen na usměvavého řidiče, ale také i na gentlemana, který Vám pomůže i se zavazadly. Platba parkování probíhá předem při příjezdu. Cesta na letiště trvá 10 minut.

  3. NÁŠ ŘIDIČ VÁS VYZVEDNE I PO NÁVRATU

    Nemusíte čekat na taxi ani na odvoz z letiště, protože my Vás k Vašemu vozu zpět z letiště na parkoviště odvezeme. V den příletu nás telefonicky kontaktujte. Řidič Vás vyzvedne do 10-15 min od zavolání. Odveze Vás do areálu k Vašemu vozu a pomůže se zavazadly. Je to skvělé, že se můžete vydat domů ve svém!

 

parkování u letiště | zaparkujlevne.cz